Cendere Haber
Cendere Haber
Cendere Haber
HANGİ İL KAÇ MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAK?
Cendere Haber

HAFTANIN OYUNU
HAFTANIN OYUNU
Conviction’daki kişisel meseleleri unutup yaşlı kurtla beraber sinsilik ve aksiyon dolu bir maceraya hazırlanın. ABD’ye saldırı düzenleyecek 12 kişilik terörist grubu The Engineers’ın üyelerini yakalamak için Sam Fisher’la harekete geçiyoruz....
15 Eylül 2013 14:29
Font1 Font2 Font3 Font4
Cendere Haber
Ubisoft,Splinter Cell,Blacklist,dijital oyun

Conviction’daki kişisel meseleleri unutup yaşlı kurtla beraber sinsilik ve aksiyon dolu bir maceraya hazırlanın.

ABD’ye saldırı düzenleyecek 12 kişilik terörist grubu The Engineers’ın üyelerini yakalamak için Sam Fisher’la harekete geçiyoruz. Dördüncü Echelon’un başındaki Sam’le aksiyondan ödün vermeden gizlilik içinde ilerleyeceksiniz.

Seçtiğiniz zorluk seviyesine göre stratejiler geliştireceğiniz SC: B’de silah ve ekipman çantanız oldukça kabarık. Susturuculu tabancadan, makineli tüfek ve Drone’lara kadar uzanan geniş bir yelpaze sizi bekliyor. Eğer yüksek puanlar istiyorsanız gölgelerin kanatları altına girip düşmanınıza sessizce veda edin. Düşmanınızın canını alıp almamaksa Execution seçimlerinizden geçiyor. Yakınınızda çoklu hedefleri Killing in Motion’la işaretleyip indirin. Zırh ve ekipmanınız da kazandığınız puanlarla geliştiriliyor.

Görsel kalite, atmosfer ve ses efektleriyle sizi havaya sokan oyunun oynanış itibariyle Conviction’dan bir farkı yok.

Gün ışığında gizlenmenin bir anlamı olmadığı SC :B’de köpekler canınızı sıkabilir. Düşmanlar da gövdelerinden vurulduğunda Cüneyt Arkın’ın “Yıkılmayan Adam” filmindeki gibi yıkılmayıp, ayakta kalabiliyor.

Yine de Sam karizmatik ajan kostümü ve gece görüş gözlükleriyle sizleri bekliyor.

Yapımcı: Ubisoft Toronto
Platform: Xbox 360, PS3, PCYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

© Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır... Adiyaman Web
adıyaman tütünü